Zobacz szablony i moduły premium do Contao na Veello

Contao 3.5.21 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 3.5.21. To wydanie naprawia lukę w zabezpieczeniach CVE-2016-10074, która została odkryta w SwiftMailer, zewnętrznym skrypcie używanym przez Contao.

Kamil Kuźmiński

Contao 3.5.20 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 3.5.20. To wydanie naprawia błąd związany z wyświetlaniem aktualnie trwających powtarzających się wydarzeń oraz błąd związany z sortowaniem stron w page pickerze. Dodatkowo, została naprawiona potencjalna podatność na atak XSS znaleziona przez Pascala Gerundta.
Kamil Kuźmiński

Contao 3.5.19 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 3.5.19. To wydanie naprawia błąd z przebudową indeksu wyszukiwarki i przekierowaniem na stronę główną, jeśli język nie jest częścią URL. Dodatkowo, zaimplementowane zostały dwie optymalizacje, które znacznie zmniejszyły liczbę zapytań wykonywanych do bazy danych na stronach z listą wydarzeń i na stronach, które nie były oznaczone jako domyślny język.

Kamil Kuźmiński

Contao 3.5.18 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 3.5.18. To wydanie naprawia kilka błędów, włączając w to problem z pokazywaniem odbywających się wydarzeń w liście z nadchodzącymi wydarzeniami oraz problem z tworzeniem administratora w narzędziu instalacyjnym. Dodatkowo, zapytania podczas przebudowy indeksu wyszukiwarki są wykonywane sekwencyjnie, aby zapobiec zbyt dużej liczbie jednoczesnych zapytań.

Kamil Kuźmiński

Contao 3.5.17 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 3.5.17. To wydanie naprawia kilka błędów, włączając w to problem z wprowadzaniem hasła w module "usuń konto" i z automatycznym indeksowaniem strony. Dodatkowo, lista krajów oraz języków została zaktualizowana.

Kamil Kuźmiński

Contao 3.5.16 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 3.5.16. To wydanie naprawia kilka błędów, włączając w to problemy z wyświetlaniem powtarzających się wydarzeń i parserem tokenów.

Kamil Kuźmiński

Contao 3.5.15 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 3.5.15. To wydanie naprawia podatność na atak XSS w pluginie miedaelement.js

Kamil Kuźmiński

Contao 3.5.14 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 3.5.14. To wydanie zawiera poprawkę związaną z tworzeniem i ze zmienianiem nazw plików w menedżerze plików.

Kamil Kuźmiński