Zobacz szablony i moduły premium do Contao na Veello

Contao 4.5.8 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 4.5.8. To wydanie naprawia podatność na atak XSS w logach systemu w backendzie (CVE-2018-10125).

Kamil Kuźmiński

Contao 4.5.7 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 4.5.7. To wydanie naprawia kilka mniejszych problemów, włączając w to problem z walidacją request token i problem z renderowaniem własnych sekcji szablonu strony.

Kamil Kuźmiński

Contao 4.4.17 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 4.4.17. To wydanie naprawia kilka mniejszych problemów, włączając w to problem z renderowaniem własnych sekcji szablonu strony.

Kamil Kuźmiński

Contao 4.4.16 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 4.4.16. To wydanie naprawia problem z wyborem strony (page picker) w TinyMCE.

Kamil Kuźmiński

Contao 4.5.6 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 4.5.6. To wydanie naprawia problem z nowymi instalacjami na InnoDB bez dużych prefiksów.

Kamil Kuźmiński

Contao 4.5.5 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 4.5.5. To wydanie naprawia problemy związane z używaniem InnoDB bez opcji innodb_large_prefix.

Kamil Kuźmiński

Contao 4.4.15 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 4.4.15. To wydanie naprawia kilka mniejszych usterek włączając w to problem z HTTP cache. Ponadto usprawniona została kalkulacja hashu dla każdego folderu.

Kamil Kuźmiński

Contao 4.5.4 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 4.5.4. To wydanie naprawia kilka mniejszych usterek włączając w to problem z przebudową indeksu wyszukiwarki.

Kamil Kuźmiński