Wybierz kategorię

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 4.5.7. To wydanie naprawia kilka mniejszych problemów, włączając w to problem z walidacją request token i problem z renderowaniem własnych sekcji szablonu strony.

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 4.4.17. To wydanie naprawia kilka mniejszych problemów, włączając w to problem z renderowaniem własnych sekcji szablonu strony.

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 4.4.16. To wydanie naprawia problem z wyborem strony (page picker) w TinyMCE.

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 4.5.6. To wydanie naprawia problem z nowymi instalacjami na InnoDB bez dużych prefiksów.

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 4.5.5. To wydanie naprawia problemy związane z używaniem InnoDB bez opcji innodb_large_prefix.

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 4.4.15. To wydanie naprawia kilka mniejszych usterek włączając w to problem z HTTP cache. Ponadto usprawniona została kalkulacja hashu dla każdego folderu.

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 4.5.4. To wydanie naprawia kilka mniejszych usterek włączając w to problem z przebudową indeksu wyszukiwarki.

Ukazała się nowa wersja Contao oznaczona numerem 4.4.14. To wydanie naprawia kilka mniejszych usterek włączając w to problem z przebudową indeksu wyszukiwarki.