Zobacz szablony i moduły premium do Contao na Veello

Contao 5.2 dostępne

Nareszcie: Nowa wersja Contao 5.2 jest już dostępna! Zespół twórców oraz wielu innych programistów włożyło dodatkowy wysiłek w udoskonalenie naszego ulubionego systemu zarządzania treścią. Z niecierpliwością oczekujemy nowych funkcji zarówno dla użytkowników, jak i deweloperów.

Arkadiusz Bauman

Contao 5.1 dostępne

Nadszedł czas. Nowa wersja 5.1 Contao jest dostępna! Główny zespół i wielu innych programistów nie szczędziło wysiłków i spędziło niezliczone godziny, aby przenieść nasz ulubiony CMS na wyższy poziom. Wprowadzono kilka nowych funkcji dla użytkowników i programistów.

Arkadiusz Bauman

Contao 5.0 dostępne

Nadszedł czas: Nowa duża wersja Contao jest tutaj! Po dobrych siedmiu latach od wielkiego kroku, jakim było wprowadzenie Contao 4, Contao kontynuuje swoją drogę z nową wersją 5.0.

Arkadiusz Bauman

Contao 4.13.0 dostępne

Dostępna jest wersja 4.13.0 Contao. Wydanie zawiera nowe funkcje, takie jak układy podstron, linki do podglądu front-end, kanoniczne adresy URL, obrazy podglądu dokumentów, kopie zapasowe baz danych za pomocą poleceń, ulepszony przegląd usuniętych rekordów, pakiet dla twórców i wiele innych.

Arkadiusz Bauman

Contao 4.12.0 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao 4.12.0. Wydanie to zawiera nowe funkcje, takie jak rozszerzone identyfikatory locale, grupę gości, ulepszony element Markdown, scentralizowane zarządzanie JSON+LD, wsparcie dla szablonów Twig i Symfony 5.3, i wiele więcej.

Kamil Kuźmiński

Contao 4.11.0 dostępne

Ukazała się nowa wersja Contao 4.11.0. Wydanie to zawiera nowe funkcje, takie jak wsparcie dla PHP 8 i Symfony 5, dynamiczne sitemapy XML, uproszczony sposób dostosowywania back-endu, nowy znacznik wstawiania "figure", niestandardowe wyrażenia regularne w DCA i wiele innych.

Kamil Kuźmiński

Contao 4.10.0 dostępne

Dzisiaj ukazała się nowa wersja Contao 4.10.0. To wydanie zawiera nowe funkcje takie jak ulepszony routing, transporty mailerów, ulepszone simple tokeny, wyróżnione zdarzenia, ulepszone wyszukiwanie, nowe insert tagi, nowy service obrazków i wiele innych.

Kamil Kuźmiński

Contao 4.9.0 dostępne

Dzisiaj ukazała się nowa wersja Contao 4.9.0. To wydanie zawiera nowe funkcje takie jak crawler, widget SERP, dynamiczne pliki favicon.ico oraz robots.txt, lazy loading obrazków, kody zapasowe i mechanizm zaufanych urządzeń dla uwierzytelniania 2-stopniowego, kontrolę dostępu do elementów treści i pól formularza, uniwersalny picker tabeli, i wiele więcej.

Kamil Kuźmiński